Bitmag komposiidist magnetiline otsikuhoidik (värvivalik) 1tk

12,71 sisaldab KM

Tootekood: - Kategooriad: , ,

Kirjeldus

BITMAG™ – MAGNETILINE OTSIKUHOIDJA
See ainulaadne magnetiline otsakuhoidja Rootsist, mis sobib kõikidele elektrilistele kruvikeerajatele (mootorkeeraja/puuritööriistad).

BITMAG™-I KASUTAMISE EELISED
Säästa palju aega – kui oled professionaal, siis tead, et sage otsikute vahetamine ja õigete otsakute otsimine töö ajal on väga aeganõudev
Pole vaja töökindaid käest võtta
Pole vaja oma tööriista käest panna– nüüd saate hoida oma tööriista ühes käes ja teise käega kiiresti otsikuid vahetada
Ei kaota otsikuid – on väga tavaline, et vahetamise käigus otsikud ära kaovad, nüüd saate seda vältida ja lubada endale kallimate otsikute kasutamist

Ühilduvus
Komplektis kinnituskruvid, mis ühilduvad:
Festool
Makita
Bosch
Hitachi / Hikoki
DeWalt
Ryobi
Milwaukee M18
ja paljud teised!

Kui soovite Bitmagi M12-le paigaldada, vajate M2,5 x 0,45 x 20 mm kruvi ja mõnda seibi vahemaa jaoks. Saate oma BITMAG™-i kinnitada ka kahepoolse vahtteibi või ehitusliimiga (3M vms). See sobib eriti hästi ilma klambriteta mudelitele ja ka sellistele kaubamärkidele nagu Hilti, millel on ainulaadne klambrikinnitus. Enne kinnitamist puhastage kindlasti elektritööriista pind.

MITTE AINULT OTSIKUTE JAOKS
Bitmag™ leiutati algselt kasutamiseks professionaalsete jõuajamite/trellidega lühikeste otsikute kiireimaks vahetamiseks, kus see ületab kõik muud turul olevad lahendused! Muidugi saab seda kasutada ka jõuvasartrellide ja muu meelepärase varustusega. Kahepoolse vahtteibi abil saab selle kinnitada igasse kohta.

KVALITEET JA VASTUPIDAVUS
Bitmag™ on kõrgeima kvaliteediga toode. Disainitud ja toodetud Rootsis. Professionaalide poolt välja mõeldud professionaalsetele kasutajatele ja igapäevaseks raskeks kasutamiseks. Bitmag™ komposiit on esmaklassiline toode, mis on valmistatud ülitugevast komposiitmaterjalist ja väga võimsatest magnetitest. See on valmistatud ja kokku pandud suure täpsusega, magnetid on ideaalselt paigutatud, toode on enne tarnimist hoolikalt testitud.

BITMAG™ KOMPOSIITSIMAGNETILISE OTSAKU HOIDJA SUURUS JA KAAL:
– kogu läbimõõt: 7,5 mm
– kogu sügavus: 9 mm
– pikkus: 51 mm
– kõrgus: 10 mm
– sügavus: 9,5 mm
– kaal: 18 g

PAKIS KAASAS
1 x Bitmag komposiit
4 x kinnituskruvi erinevatele jõuajamitele/trellidele
1 x tugev kahepoolne 3M kinnitusteip (1,6 mm, vaht)
(otsikuid pole lisatud)

Lisainfo

Värv

must, sinine, kollane, punane, roheline

Brand

Bitmag