Alkoholipõhine Eelpuhastusvahend – 250ml

10,07 sisaldab KM

Toode on mõeldud eelpuhastusvahendiks mitteimavatele ja siledatele pindadele, mida hakatakse töötlema nanokaitsevahendiga mustuse ning jääkide (nt. puhastusvahendite jääkide) eemaldamiseks. Alkoholipõhine eelpuhastusvahend neutraliseerib pinna, eemaldab sette, õli, silikooni, vaha ja teised mustused.

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Mis muudab eelpuhastusvahendi nii efektiivseks?

Toode eemaldab äärmiselt tõhusalt mustuse kõigilt mitteimavatelt ja siledatelt pindadelt, mida hakatakse töötlema NANO pinnakaitsevahenditega.

Alkoholipõhine eelpuhastusvahend suudab muuhulgas lahustada ka silikooni ja akrüüli, samuti sette, õli ja vaha.

Kus eelpuhastusvahendit kasutada?

Kasutuskohtade valik on lai. Alljärgnevalt on välja toodud vaid levinumad paigad:

  • Kodu – vannituba, WC, klaaspinnad, köök, jt.
  • Sõidukid – esiklaasid, lakitud pinnad, jt.

Kuna alkoholipõhine eelpuhastusvahend lahustab ka silikooni ja akrüüli, siis ole sanitaarruumides ettevaatlik – lahustunud silikoon või akrüül võib läbipaistva kihina kinnituda pinnale ja nanokaitsevahendi toimet pärssida.

Kui kaua kaitsevahendi toime kestab?

Vahendi toime kestvus sõltub pinna kasutuskoormusest. Maksimaalse kaitse tagab õige vahendi pealekandmine. Loe kindlasti selle kasutusjuhendit!

Ohutusteave: R11: Kergesti süttiv. R36/38 Ärritab silmi ja nahka. R67: Aurud võivad põhjustada unisust ning iiveldust. S7: Mahuteid hoida tihedalt suletuna. S16: Hoida toode eemal süttimisohust, mitte suitsetada. S24/25: Vältida kokkupuudet silmade ja nahaga. S26 Silma sattumisel kohe pesta rohke veega ning konsulteerida arstiga. S36/37 Kanda kaitseriietust ning kummikindaid.

Väga tuleohtlik! Ärritav!