Bosch GCL 2-50 G Professional kombilaser

259,25 sisaldab KM

Tootekood: 0601066M00 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Töötemperatuur -10 – 45°C
Hoiutemperatuur -20 – 70°C
Laseri klass 2
Tööpiirkond kuni 15 m
Tööpiirkond vastuvõtjat kasutades kuni 50 m
Nivelleerumistäpsus ± 0,3 mm/m* (*lisaks kasutusest sõltuv kõrvalekalle)
Laserpunktide max tööpiirkond 10 m
Automaatse nivelleerumise vahemik ± 4°
Nivelleerumisaeg 4 s
Tolmu- ja pritsmekaitse IP 64
Toide 4 x 1,5 V LR6 (AA)
Statiivi keere 1/4″
Kaal, ca 0,58 kg
Laserjoone värv roheline
Jootepunktide värv roheline
Projektsioon 2 joont / 2 punkti
Loodimispunkti täpsus ± 0,7 mm/m* (*lisaks kasutusest sõltuv kõrvalekalle)
Vastavad laserkiire vastuvõtjad LR 7
  • Vastupidav konstruktsioon, millel on pinna sisse paigaldatud klaasidega kummikorpus ning tolmu- ja pritsmekaitseklass IP 64, tuleb toime keerulistes oludes
  • SISSE/VÄLJALÜLITAMISE lüliti ja ühe nupuga klahvistik muudavad seadme hõlpsalt kasutatavaks
  • Rohelised laserjooned ja rohelised nadiirpunktid tagavad parema nähtavuse

Töökohas kasutusvalmis kombilaser GCL 2-50 G Professional lihtsustab joondamist ja üleviimist. Vastupidav konstruktsioon, millel on pinna sisse paigaldatud klaaside suurema kaitse tagamiseks kummikorpus ning tolmu- ja pritsmekaitseklass IP 64, võimaldab teil keskenduda pooleliolevale ülesandele. Tänu SISSE-/VÄLJALÜLITAMISE lülitile ja ühe nupuga klahvistikule on seadet lihtne kasutada. Selleks et saaksite kohe tööd alustada, on GCL-i laserkiire vastuvõtja režiim alati aktiveeritud. Hästi nähtavad rohelised laserikiired ning rohelised nadiirpunktid tagavad ereda valgusega keskkonnas parema nähtavuse.

Väga tugevad magnetid võimaldavad pöördkinnitit RM 10 Professional kiiresti ja tugevalt paigaldada. RM 10 Professional võimaldab laserikiiri täpselt ümber nadiirpunktide paigutada. Tugev GCL 2-50 G Professional sobib ideaalselt mitmesugusteks töödeks, nagu kipsseina karkassi ehitamine, pistikupesade ja uste paigaldamine ning punkti üleviimine kerge objekti paigaldamiseks.

Seadme GCL 2-50 G Professional töövahemik on kuni 15 m (punktid kuni 10 m) ning seda saab valikulise vastuvõtja LR 7 Professional abil kuni 50 meetrini laiendada. RM 10 Professional ühildub valikulise laeklambriga DK 10 Professional, mis võimaldab kinnitit lakke paigaldada või täpselt kõrgust reguleerida.

Brand

Bosch