Allahindlus!

Bosch GIC 120 Professional kontrollkaamera

200,00 sisaldab KM

Laost otsas

Tootekood: 0601241100 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Ekraani suurus 2,7 “
Ekraani resolutsioon 320 x 240 px
Kaamera pea läbimõõt 8,5 mm
Kaamera kaabli pikkus 120 cm
LED-tule astmete arv 3
Kaal 0,5 kg
  • Kompassivaatega seade pakub selget ruumilist orienteerumist
  • Quick Connectori tehnoloogia võimaldab kasutajal kiirelt ja lihtsalt kaamerakaablit vahetada ning töövahendit organiseeritult hoiustada
  • Kompaktne ja täiustatud ergonoomikaga ehitus võimaldab parimat käsitsemist igas võimalikus olukorras

Kontrollkaamera GIC 120 Professional on kompaktne tööriist kiireks ja lihtsaks vaatluseks. Kompassivaatega seade pakub selget ruumilist orienteerumist. Lisaks võimaldab Quick Connectori tehnoloogia kasutajal kiirelt ja lihtsalt kaamerakaablit vahetada ning ühtlasi töövahendit organiseeritult hoiustada. Seadme kompaktne ja täiustatud ergonoomikaga ehitus võimaldavad parimat käsitsemist igas võimalikus olukorras ning ka ebatavalistes asendites.

Seade sobib paljudeks rakendusteks, nagu elektrikarpide ja torude sisemuste kontrollimine, seinaõõnsustesse vaatamine ja erinevateks hüdrosüsteemide ja automehaanika rakendusteks.

Detailide paremaks vaatlemiseks on kaameral GIC 120 Professional käepärane digitaalse suumi funktsioon. Lisaks võimaldab 120 cm pikkusega ja LED-valgustiga kaamera kaabel piisavat juurdepääsu kitsastele kohtadele ja neid selge pildi saamiseks valgustada.

Hinnas sisaldub:

  • Kaamerajuhe GIC 120 C jaoks, Ø 8,5 mm, pikkus 120 cm
  • Magnet, konks, peegel
  • 4 × 1,5 V LR6 (AA) patarei

Brand

Bosch