Bosch GLL 2-15 G Professional joonlaser

178,00 sisaldab KM

Tootekood: 0601063W00 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Töötemperatuur -10 – 50°C
Hoiutemperatuur -20 – 70°C
Tööpiirkond kuni 15 m
Nivelleerumistäpsus ± 0,3 mm/m* (*lisaks kasutusest sõltuv kõrvalekalle)
Automaatse nivelleerumise vahemik ± 4°
Nivelleerumisaeg 4 s
Tolmu- ja pritsmekaitse IP 64
Toide 4 x 1,5 V LR6 (AA)
Statiivi keere 1/4″
Kaal, ca 0,57 kg
Laserjoone värv roheline
Projektsioon 2 joont
  • Vastupidav konstruktsioon, millel on pinna sisse paigaldatud klaasidega kummikorpus ning tolmu- ja pritsmekaitseklass IP 64, tuleb toime keerulistes oludes
  • SISSE/VÄLJALÜLITAMISE lüliti ja ühe nupuga klahvistik muudavad seadme hõlpsalt kasutatavaks
  • Roheline laser tagab horisontaal- ja vertikaaljooned parema nähtavuse

Töökohas kasutusvalmis joonlaser GCL 2-15 G Professional on lihtne viis täpsete tulemuste saavutamiseks. Vastupidav konstruktsioon, millel on pinna sisse paigaldatud klaaside suurema kaitse tagamiseks kummikorpus ning tolmu- ja pritsmekaitseklass IP 64, võimaldab teil keskenduda pooleliolevale ülesandele. Tänu SISSE-/VÄLJALÜLITAMISE lülitile ja ühe nupuga klahvistikule on seadet lihtne kasutada. Rohelised vertikaal- ja horisontaaljooned suurendavad ereda valgusega keskkondades nähtavust.

Väga tugevad magnetid võimaldavad tarvikut LB 10 Professional kiiresti ja tugevalt paigaldada. LB 10 Professional ühildub valikulise laeklambriga DK 10 Professional, mis võimaldab kinnitit lakke paigaldada või täpselt kõrgust reguleerida. See joonlaser sobib ideaalselt väikeste töövahemikega töödeks, nagu ripplagede, riiulite ja drenaažitorude paigaldamine ning valgustite joondamine.

Seadme GLL 2-15 G Professional töövahemik on kuni 15 m ja isenivelleerumise vahemik kuni +/– 4° vähem kui 4 sekundi jooksul.

Hinnas sisaldub:

  • Universaalne alus LB 10
  • Laseri sihttahvel
  • Kott
  • 4 × 1,5 V LR6 (AA) patarei

Brand

Bosch