Bosch GLM 50-27 CG Professional laserkaugusmõõtja

287,62 sisaldab KM

Tootekood: 0601072U01 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

  • Tänu rohelise laseri tehnoloogiale on laseripunkti pika vahemaa mõõtmise korral ereda valgusega siseruumides suurepäraselt näha
  • Seade sobib tänu 1,5 meetri kõrguselt kukkumise kindlusele, IP65-kaitsele ja lööke pehmendavale kummist korpusele ideaalselt keerulisteks ehitustöödeks
  • Bluetooth®-iga ühilduvus ja rakendus Bosch MeasureOn tagavad mõõtmistulemuste kiire dokumenteerimise ning edastamise

Laserkaugusmõõtja GLM 50-27 CG Professional tagab laseripunkti suurepärase nähtavuse, selle konstruktsioon on vastupidav ja see võimaldab näite kiiresti dokumenteerida. Kuna roheline laseripunkt on punasega võrreldes paremini nähtav, saab laserkaugusmõõtjat kasutada eelkõige pikemate vahemaade mõõtmiseks ereda valgusega siseruumides. Tänu IP65 kaitsesertifikaadiga konstruktsiooni ja lööke pehmendava kummist korpuse kombinatsioonile peab seade vastu 1,5 meetri kõrguselt kõvale betoonile kukkumisele ja sobib kasutamiseks keerulistes töökohtades. Bluetooth®-iga ühilduvus ja rakendus Bosch MeasureOn tagavad mõõtmistulemuste kiire dokumenteerimise ning edastamise.

See laserkaugusmõõtja on optimaalne dokumenteerimiseks, materjalikulu arvutamiseks, ruumides ja seintel kasutamiseks ning paigalduselementide paikaseadmiseks, tänu millele sobib see ideaalselt arhitektidele, elektrikutele ja paljude teiste ametite esindajatele.

Seade annab edukast mõõtmisest märku heli ja vibratsiooniga ning selle aku kasutusaeg on pikem (võrreldes eelkäijaga GLM 50 C Professional).

Laserdiood 515 nm, < 1 mW
Mõõtepiirkond 0,05 – 50,00 m
Laseri klass 2
Mõõtetäpsus üldjuhul ±1,5 mm (lisaks kasutusest sõltuv kõrvalekalle), ± 0,2°
Mõõtepiirkond kalde mõõtmisel 0–360° (4 x 90°)
Mõõteaeg < 0,5 s
Max mõõtmisaeg 4 s
Toide 2 x 1,5-V-LR6 (AA)
Automaatne väljalülitus 5 min
Kaal, ca 0,2 kg
Mõõtühikud m/cm/mm/jalg/toll/jalg-toll
Salvestatavate mõõtetulemuste arv 30
Tolmu- ja pritsmekaitse IP 65
Statiivi keere 1/4″
Andmete ülekanne Bluetooth™ 4.2 Low Energy
Laseri värv roheline

Hinnas sisaldub:

  • Kaitsekott
  • Kanderihm
  • BA 3.7V 1.0Ah A ja USB-C™-kaabel 1 608 M00 C43

Brand

Bosch