Bosch GMS 120 Professional lokaliseerimisseade

106,75 sisaldab KM

Kirjeldus

Boschi radaritehnoloogia ei
Lokaliseeritavad objektid magnetilised metallid (nt raud), mittemagnetilised metallid (nt vask), pingestatud elektrijuhtmed, puitkarkassid
Max lokaliseerimissügavus 120 mm
Lokaliseerimissügavus, magnetiline metall, max 120 mm
Lokaliseerimissügavus, mittemagnetiline metall, max 80 mm
Lokaliseerimissügavus, pingestatud elektrijuhtmed, max 50 mm
Lokaliseerimissügavus, puidust allstruktuurid, max 38 mm
Seinatüübid Kipsplaat
Tolmu- ja pritsmekaitse IP 54
Materjali tuvastamine Pingestatud elektrijuhe, Metall
Toide 1 × 9 V 6LR61
Automaatne väljalülitus, ca 5 minutit
Kaal, ca 0,27 kg
  • Automaatne kalibreerimine väldib vigu rakendamisel ning muudab tööriista ideaalseks kindlakäelisel töötamisel
  • Tuvastab metallobjekte ja pingestatud elektrijuhtmeid erinevate seinatüüpides, lisaks puittarindeid kipsplaadist seintes
  • Tuvastab suurema ohutuse tagamiseks seinas olevad objektid enne puurimist, sobib ideaalselt renoveerimistöödeks

Lihtne tuvastamine turvalisemaks tööks – detektor GMS 120 Professional on armastatuim multidetektor oma klassis. Automaatne kalibreerimine väldib vigu tööriista rakendamisel ning muudab selle ideaalseks kindlakäelisel töötamisel. Tööriist tagab täpsed mõõtmistulemused metalli ja pingestatud elektrijuhtme tuvastamisel erinevat tüüpi seintes ja lisaks puittarindi tuvastamisel kipsplaadi režiimis.

Objektide tuvastamine seintes enne puurimist tagab suurema tööohutuse, seda eriti renoveerimistöid tegevatele meistrimeestele, kes paigaldavad kappe, köögimööblit, kraanikausse, katlaid ja küttesüsteeme ning õhukonditsioneerimis- ja sprinklersüsteeme. Alates puittarinditest kipsplaatseintes (3,8 cm) ja pingestatud elektrijuhtmetest (5 cm) kuni värvilise (8 cm) ja mustmetallini (12 cm) – see mitmekülgne tööriist tuvastab mitmesuguseid materjale ja skannib kuni 12 cm sügavuselt.

GMS 120 Professional sisaldab lisaks ka keskpunktisihikut tuvastatud objektide keskpunkti täpsustamiseks koos materjali omaduste lugemisega. Tööriista helendav kolmevärviline LED-rõngas näitab selgelt, kas objektid tuvastati või mitte, ning rõngas on märgistusauk iga skannimistulemuse otseseks märkimiseks. Sellel tugeval tööriistal on kummikaitse, löögikindel korpus ning vee- ja tolmukindluse klass IP54.

Icon
Icon
Icon
Icon
Icon

Brand

Bosch