Bosch GPB 18V-2 C Professional raadio

166,03 sisaldab KM

Tootekood: 06014A3000 Kategooriad: ,

Kirjeldus

  • Mitmekülgsus tänu erinevatele ühilduvatele allikatele, sh Bluetooth®, FM ja AUX
  • Seadme kasutamine on intuitiivne ja seda saab kiiresti üles seada ning sellel on vertikaalseks ja horisontaalseks paigalduseks käepide ja konks
  • Kahe raadio nutitelefoniga ühendamise võimalus tagab ainulaadse stereoheli
Raadiosagedusala FM 87,5 – 108 MHz
Jaamade eelseadistused FM 8
Sisendpinge(d) aku 18 V
Salvestuskohad 8
Võrgu sisendpinge 100 – 240 V
Väljundpinge(d) aku 18 V
Kaal ilma akuta* 2,5 kg
Võimendi nimivõimsus (võrgutoite puhul)* 15 W

GPB 18V-2 C Professional on paindlik ja kaasaskantav lahendus, mis täidab mis tahes töökeskkonna Bluetooth®-i abil muusika ja helidega. See komplekt on sama mitmekülgne kui muusika ise, ühildudes mitmesuguste allikatega, sh Bluetooth®-i, FM-i ja AUX-iga. Seade töötab 18 V akudega või vahelduvvoolutoitel ning selle kasutamine on intuitiivne, seda saab kiiresti üles seada ja USB abil laadida ning sellel on IP 54 kaitse. Seadet saab asetada nii vertikaalselt kui ka horisontaalselt ning sellel on lihtsaks transportimiseks ja ladustamiseks käepide ja konks, mis muudavad raadio veelgi kompaktsemaks. Kahe raadio nutitelefoniga ühendamise võimalus lihtsustab ainulaadse stereoheli saavutamist.

Seade tagab töökohtades meelelahutuse nii raadio kui ka nutitelefonist pärineva muusikaga. Seade ühildub kõigi Bosch Professionali 18 V akudega (1,5–8 Ah).

GPB 18V-2 C Professionali kaks kõlarit koguvõimsusega 15 W tagavad suurepärase heli ning täiendavad passiivsed radiaatorid täiustavad bassi.

Brand

Bosch