Bosch Indego S+ 500 robotmuruniiduk

1058,09 sisaldab KM

Tootekood: 06008B0302 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Funktsiooniga Connected robotmuruniiduk väikeste, kuni 500 m² aedade jaoks
  • Ühendatud funktsionaalsus tähendab, et saate oma Indegot hallata eemalt, kasutades niitmise optimeerimiseks rakendust Bosch Smart Gardening.
  • Indego S + 500 koos LogiCutiga kaardistab muru ja niidab efektiivselt paralleelseid jooni mööda, mis tähendab, et niitmistöö saab varem tehtud.
  • Indego S + 500 alustab iga muruniitmise täisseanssi BorderCut’iga, tagades korraliku viimistluse kuni teie määratletud muruala servani.
  • MultiArea abil saab Indego oma mällu salvestada kuni kolm muruplatsi (kokku 500 m²).
  • Indego S 500 teab, kus asuvad murukaardil kitsad käigud ja saab hakkama kuni 75 cm laiuste (juhtmete vaheliste) koridoridega.
LogiCut võimaldab Indegol niita efektiivsemalt paralleelseid jooni mööda, mis võimaldab niitmistöö varem valmis saada. See ei hoia seda mitte ainult terve ja ilusana, vaid säästab igal kasutuskorral rohkem energiat ja on aku suhtes säästlikum. LogiCut määrab igal niitmiskorral erineva niitmissuuna, et murule ei jääks nähtavaid jälgi. Funktsiooniga LogiCut niiduk Indego on intelligentne. See teab, kus ta on olnud ja kuhu peab minema. Indego S + 500 koos SmartMowingiga koostab niitmisplaani teie muru suuruse, ilmastikuandmete ja isiklike eelistuste põhjal, mis tähendab, et käsitsi programmimine pole enam vajalik. Indego suudab niita kuni kolm muruplatsi, kui nende kombineeritud suurus ei ületa 500 m².
SmartMowing kasutab värskeimat ilmaprognoosi, et automaatselt vältida halba ilma ja niita üksnes optimaalsetes tingimustes.
Indego kasutab nutikaid takistuseandureid. See võimaldab Indegol hõlpsalt takistusi tuvastada ja planeeritud niitmismarsruudi jätkamiseks takistustest mööda liikuda.
Indego käivitab järgmise täieliku muruniitmissessiooni funktsiooniga Border Cut, tagades puhta lõpptulemuse kuni kindlaksmääratud muruplatsi servani.
SpotMow’ abil saab Indego võtta tööks ette väikseid, kuni 9 m² murulappe, tänu millele sobib seade ideaalselt aiamööbli alt niitmiseks.
MultiArea võimaldab Indegol LogiCuti abil autonoomselt niita kuni kolme aeda kogupindalaga 500 m².
Multšimissüsteem puistab väetatud ja terve muru saamiseks niidetud rohumassi ühtlaselt laiali.
Aku pinge 18 V
Aku laadimisaeg 60 min
Aku tööaeg 60 min
Soovituslik pindala kuni 500 m²
Vahetatav aku ei
Asendatav aku jah
Lõikelaius 19 cm
Lõikesüsteem 3 pöörlevat tera
Kaal 7,7 kg
Lõikekõrgus 30 – 50 mm
Niitmiskõrguse seadmine 3
Kiirus 40 cm/s
Max kalle 27 %
Lõikekõrgus, alates 30 mm
Niitmiskõrgus kuni 50 mm
Tööriista mõõtmed (p × l × k): 445 x 364 x 202 mm

Brand

Bosch