Nano Kaitsevahend Põrandakattematerjalidele – 1L

40,57 sisaldab KM

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Nano kaitsevahend põrandatele on pinda säästev, libisemiskindel ja väga vastupidav. See annab põrandale kauakestva läike olles samal ajal kulumiskindel ja mustust hülgav. Töödeldud põrandad näevad edaspidi välja nagu uued ning on kergesti pestavad. Kaitsevahendiga töödeldud pinda ei kuluta jalanõudega käimine, ka kontsade ja kummitaldadega (kummijooned), kriimustamine, ega põrandapesumasinaga puhastamine. Pealispind jääb hingavaks.

Kus põrandakattematerjalide kaitset kasutada?

Kasutuskohtade valik on lai. Alljärgnevalt on välja toodud vaid levinumad paigad:

  • Erinevad pinnamaterjalid – PVC kate, looduslik- ja kunstkivi, linoleum, keraamiline graniit, tellised, marmor, kork, laminaat, parkett, tööstuslikud põrandad jpm.

Kui kaua põrandakattematerjalide kaitsevahendi toime kestab?

Vahendi toime kestvus sõltub pinna kasutus koormusest, kuid jääb keskmiselt kuni 3 aastat. Maksimaalse kaitse tagab õige vahendi peale kandmine. Loe kindlasti selle kasutusjuhendit!

 

Ohutusteave: Hoida lastele kättesaamatus kohas ning eemal toiduainetest, joogist ja loomasöödast. Pesta käsi enne pausi ja tööde lõpetamisel. Pealekandmisel mitte suitsetada, süüa ega juua. Tundliku naha puhul kanda kaitsekindaid. Pikaajalisel kokkupuutel nahaga on võimalik ärritus. Mitte segada toodet teiste ainetega. Vältida maksimaalselt nahale, silma ning limaskestadele sattumist, silma sattumisel loputada kohe rohke veega. Kiiresti vahetada ainega saastunud riided. Töötades vahendiga kinnises ruumis tagada korralik ventilatsioon.