Nano pinnakaitsevahend kroomile & roostevabale 100ml

24,30 sisaldab KM

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Nanotehnoloogial põhinev mustust ja õliseguseid vedelikke kinnituda takistav pinnakaitsevahend kroomist, roostevabast terasest, messingist, pronksist jt pindadele.

Mis muudab pinnakaitsevahendi nii efektiivseks?

Nano pinnakaitsevahendiga töödeldud pindadele tekib “pärliefekt”, mis ei lase mustusel ja õlisegustel vedelikel sellele korralikult kinnituda. Tulemuseks on tugev kaitse nii määrdumise kui ka katlakivi vastu.

On leitud, et tänu vahendi kasutamisele säästetakse edaspidi 80% koristamisele kuluvast ajast. Ka tarvilike puhastusvahendite vajadus langeb samas mahus. Seega lihtne viis kokku hoida nii aega kui raha.

Aja kokkuhoid tuleneb asjaolust, et pinnakaitsevahendiga tekib kleepumisvastane toime. Seega on sel moel töödeldud pindu kergem puhastada (Easy-to-clean efekt) ja ka puhtana hoida. Edaspidi piisab korrashoidmiseks enamasti vaid puhtast vees ja mikrokiudlapist.

Kus vahendit kasutada?

  • Kroomitud ja roostevabad pinnad – segistid, kraanikausid, nõudepesumasinad, külmkapid, mikrolaineahjud, õhupuhastid jne.
  • Sõidukid – mootorrataste bamprid, radiaatori rest, iluliistud jpm.

Kui kaua pinnakaitsevahendi toime kestab?

Vahendi püsivus sõltub kasutuse intensiivsusest, kuid üldiselt jääb see 1 kuni 1,5 aasta vahele. Maksimaalse kaitse tagab õige vahendi pealekandmine. Loe kindlasti selle kasutusjuhendit!