Nano Tekstiilikaitse 250ml

24,30 sisaldab KM

Kas sooviksid, et sinu mööbel, riided, jalanõud ning teised tekstiil- ja nahktooted määrduksid vähem? Samuti, et neid oleks lihtsam puhastada ning nad näeksid kauem välja nagu uued? Nano tekstiilikaitse on impregneerimisvahend, mis on mõeldud tekstiil- ja nahktoodete töötlemiseks muutes need vett- ja mustust hülgavaks

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Mis muudab tekstiilikaitse nii efektiivseks?

Veepõhine ja alkoholivaba pinnakaitse ümbritseb igat kiudu nähtamatu mustust hülgava kihiga. See mittetoksiline ja keskkonnasõbralik kiht tõrjub vedelikke, mistõttu see ei saa enam läbi kiudude imbuda. Tulemuseks on olukord, kus mustusel ei ole võimalik enam pinnale kinnituda. Nii ei ole enam õlil, mahladel, veinidel ja teistel raskeid plekke põhjustavatel vedelikel võimalik imenduda tekstiili ega naha sisse.
Puhastamine muutub äärmiselt lihtsaks (Easy-to-clean-Efekt), sest isegi suurema mustuse saab kergesti eemaldada ilma jälgi jätmata Samal ajal on see aga töödeldaval materjalil nähtamatu ja paindlik. Selle kauakestev hüdrofoobsus tagab 100%-se hingavuse säilimise ka peale pesu, sest tekstiilikaitse on pesemiskindel kuni 40°C-ni.

Kus Nano tekstiilikaitset kasutada?

Nano vahend sobib töötlemata naha- ja tekstiilimaterjalide kaitseks.

  • Kodu – muuhulgas diivanid, mööblikatted, lastevankrid, kardinad, nahktooted, samsist tooted, pööratud nahk, vaibad, laudlinad, vihmavarjud.
  • Riided ja jalanõud– särgid, pluusid, pintsakud, teksad, lipsud, ülikonnad, spordiriided, mootorrattariided, tööriided jne.
  • Aed – aiamööbli tekstiilist osad, telgid ja varjualused.
  • Auto ja teised sõidukid – katted, polstrid, laste turvatoolid, autoistmed, kabriolettsõidukite tekstiilist kokkupandavad katused, paatide katted, purjed jpm.
  • Paber – toode sobib isegi paberi kaitseks (min. 150 g/m2)(UV kaitse).

Toode ei sobi mõningatele kunstnahkadele. Seetõttu soovitame kunstnaha puhul kasutada Nano Kunstmaterjali kaitset (testides eelnevalt varjatud kohas). Kunstnahka saab mingil määral kaitsta ka kasutades lahjendatult OneSystem NANO Puhastusvahendit (nt 20 ml 1 liitris vees). Sellel on ka mustust tõrjuv efekt.

Kui suur on toote keskmine kulu?

Keskmine kulu on 100ml / m², olenevalt materjali imavusest. Ühe diivani ulatuses soovitame kasutada 1L Nano tekstiilikaitset.

Kui kaua tekstiili- ja nahakaitse toime kestab?

Toime pikkus sõltub pinna kasutuskoormusest, kuid kasutusjuhendi järgimisel on kaitse kestvuseks kuni 2 aastat. Toime vähenemisel võib pinna uuesti üle töödelda. Loe kindlasti selle kasutusjuhendit!

Ohutusteave: Hoida lastele kättesaamatus kohas. Pealekandmisel mitte suitsetada, süüa või juua. Tundliku naha puhul kanda kaitseikindaid. Mitte segada toodet teiste ainetega. Vältida kontakti silmade ja limaskestadega, vajadusel kasutada kaitseprille. Töötades vahendiga kinnises ruumis tagada korralik ventilatsioon. Mitte kasutada soojendatud pinnal, lahtise tule, süüteallikate ning kuumade objektide lähedal.