Tõhus Plekieemaldi OneSystem – 100ml

13,12 sisaldab KM

Antud toodet on testitud tuntud Saksamaa instituudi poolt ning kõik plekid said edukalt eemaldatud 99,9%. Sobib kasutamiseks nii nikotiini-, rasva-, õli-, tindi- kui ka paljude muude plekkide eemaldamiseks nahalt, tekstiililt, vaipadelt, riietelt, jalanõudelt ja mitmelt poolt mujalt.

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Mis muudab plekieemaldi nii efektiivseks?

Toodet testiti Saksamaa instituudi poolt, kus kõik plekid said edukalt eemaldatud 99,9% efektiivsusega.

Vahendi kasutamine on absoluutselt ohutu ning keskkonnasõbralikkust kinnitab ka selle biolagunevus. Kusjuures kaitsevahendi värske aroom võtab ära vanadelt esemetelt (vana mööbel, voodid, vaibad jms) ka selle kopitanud lõhna.

Õigel kasutamisel toode ei kahjusta töödeldavat pinda.

Kus plekieemaldit kasutada?

Kasutuskohtade valik on lai. Alljärgnevalt on välja toodud vaid levinumad paigad:

  • Erinevad materjalid – sobib kõikidele materjalidele, muuhulgas tekstiil, vaipkatted, nahk, jalanõud, riided, madratsid jne.
  • Mitmesugused plekid – vein, kohvi, rasv, õli, pastapliiats, tint, jpm.

 

Ohutusteave: Hoida lastele kättesaamatus kohas. Pealekandmisel mitte suitsetada, süüa või juua. Tundliku naha puhul kanda kaitsekindaid. Mitte segada toodet teiste ainetega. Vältida kontakti silmade ja limaskestadega. Töötades vahendiga kinnises ruumis tagada korralik ventilatsioon. R36/37/38:Ärritab silmi, hingamiselundeid ja nahka. S26:Silma sattumisel loputada koheselt rohke veega ja pöörduda arsti poole.